Filia biblioteczna w Rostarzewie, zaprosiła dzieci do udziału w zajęciach od 24-28.01.2022 r. W poniedziałek, podczas pierwszego spotkania uczestnicy wysłuchali opowiadania pt. „Bądź dzielny pingwinku”, a następnie wykonali pingwinka ze skarpetki. Wtorek, był dniem tworzenia śnieżnej kuli, z plastelinowym zwierzątkiem w środku oraz gier i wspólnych zabaw. W środę dzieci wysłuchały kolejnej opowieści pt. ”Wszystko moje”, a następnie wykonały przepiękne prace z folii aluminiowej – mroźny krajobraz. Z wykonanych prac zrobiono wystawę. Kolejny dzień, to zapoznanie się ze zwyczajami karnawałowymi i wykonanie masek karnawałowych. Ostatniego dnia odbył się balik karnawałowy, na którym wszystkie dzieci świetnie się bawiły. Spędzony wspólnie czas, podczas tygodnia spotkań, upłynął w sympatycznej i wesołej atmosferze.