Serdecznie witamy na naszej nowej stronie internetowej. Witryna będzie aktualizowana na bieżąco w celu informowania Państwa o wszelakich konkursach, imprezach, spotkaniach, informacjach lokalnych oraz o codziennym życiu Gminnej Biblioteki Publicznej w Rakoniewicach.

Biblioteka organizuje wiele zajęć w tym: konkursy plastyczne i literackie dla dzieci. W okresie zimowym organizowane są wieczory bajek. Ponadto w czasie ferii i letnich wakacji prowadzone są zajęcia sportowe, taneczne i zgadywanki.

Nasza biblioteka często gości teatr z Krakowa „ART.-RE” na którym dzieci mają okazję spotkać się z prawdziwymi aktorami i obejrzeć teatr na żywo.

Co roku biblioteka obchodzi „Światowy Dzień Pluszowego Misia” oraz organizowany jest wieczór andrzejkowy podczas którego dzieci dowiadują się o tradycjach i zabawach organizowanych w ten właśnie wieczór.

Gminnej Bibliotece Publicznej w Rakoniewicach podlegają 2 filie biblioteczne: w Rostarzewie i Jabłonnie. Godziny otwarcia placówek dostępne są pod tym linkiem.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony i profilu na Facebooku oraz naszych placówek.

WYPOŻYCZALNIA DLA DOROSŁYCH

Dokumentem uprawniającym do korzystania z wypożyczalni jest MAGNETYCZNA KARTA BIBLIOTECZNA, którą czytelnik otrzymuje przy zapisie po okazaniu dowodu tożsamości

OFERUJEMY

• Księgozbiór – 12985