Projekt „Mała książka – wielki człowiek” cały czas trwa. Swoje konto biblioteczne, własną kartę Czytelnika, a na koncie wypożyczone książeczki mają już u nas kolejni mali czytelnicy: Krysia, Rafał Maja, Nela, Antoni, Agatka, Zosia i Borys. Za systematyczne odwiedzanie biblioteki, wypożyczanie książeczek i uzbieranie 10 naklejek otrzymali dyplomy Małego Czytelnika. Serdecznie gratulujemy! Cieszymy się, że możemy dbać o inspiracje czytelnicze naszych najmłodszych czytelników. Pamiętajmy! czytanie poprawia pamięć i koncentrację, rozwija wyobraźnię, poszerza słownictwo i wiedzę! Czy Wasze przedszkolaki biorą już udział w akcji „Mała książka – wielki człowiek”? Jeśli nie, to zapraszamy do udziału w projekcie.

.