10.07.2023 r. – Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia bajki w teatrzyku kamishibai pt. ”O borsuku, który na cały świat się obraził”. Po wysłuchaniu opowieści dzieci dyskutowały o przyjaźni i obrażaniu się bez przyczyny. Następnie wykonaliśmy flamingi z szyszek i drucików kreatywnych, później wesołe zabawy wypełniły czas.
11.07.2023 r. – Teatr Lalek Kukiełka- przedstawienie pt. „Dobro wraca, czyli historia Szewczyka Dratewki”.
12.07.2023 r. – „Wierna miłość Klepetiana i Maleny, która nie może latać” z teatrzyku kamiishibai i praca z recyklingu, miś-schowek na wakacyjne skarby. Wesoła zabawa w pociąg i gra w gumę.
13.07.2023 r. – Pani kredka zaprasza – wykonanie kolorowych obrazów kredkami pastelowymi na talerzu papierowym, książka „Leniwiec, który zmienił nasze życie” Margart Wild, gry i wesołe zabawy.
14.07.2023 r. – Wakacyjne smakołyki – gofry z ulubionymi dodatkami, wykonanie kolorowych wakacyjnych bransoletek oraz wesołe zabawy.